Адрас: 246050, Гомель, пр. Леніна, 2
Меню
Главная Сацыяльная сфера Навука i адукацыя ПТВ

ПТВ

Спіс
устаноў прафесійна-тэхнічнай адукацыі Гомельскай вобласці

Назва ýстановы адукацыi

Адрас

Прозвішча, імя, імя па бацьку дырэктара

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальна-тэхнiчны каледж кулiнарыi»

246007, г.Гомель,

вул. Фядзюнiнскага, 2

8 (0232) 68-37-83

 

Шапялевiч

Уладзiслаý Вячаслававiч

 

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальна-тэхнiчны каледж электратэхнiкi»

246007, г.Гомель,

вул. Фядзюнiнского, 6Б

8 (0232) 68-41-62, 68-41-05

Зяленскі

Міхаіл Эдуардавіч

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальна-тэхнiчны каледж народных мастацкiх промыслаý»

246025, г.Гомель,

вул. 8-я Iншагародняя, 7

8 (0232) 63-35-69, 63-35-66

Аляксеенка

Алена Аляксееўна

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальна-тэхнiчны каледж бытавога абслугоýвання»

246007, г.Гомель,

вул. Фядзюнiнскага, 2Б

8 (0232) 68-34-28, 68-33-79

Гурын

Аляксандр Леанiдавiч

 

Установа адукацыi «Жлобiнскi дзяржаýны прафесiянальна-тэхнiчны каледж»

247210, г.Жлобiн,

вул. Ленiнградская, 2

8 (02334) 4-64- 55, 7-35-23

Алейнік

Мікалай Віктаравіч

Установа адукацыi «Рагачоýскi дзяржаýны прафесiянальна-тэхнiчны каледж будаýнiкоý»

247673, г.Рагачоý,

вул. Ленiна, 27

8 (02339) 4-17-53

Рыжэýскi

Стяпан Раманавiч

 

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй рачнога флоту»

246022, г.Гомель,

вул. Кiрава,32

8 (0232) 34-15-88, 29-57-82

Ломач

Васіль Мікалаевіч

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальны аграрна-тэхнiчны лiцэй»

246029, г.Гомель,

вул. Валгаградская, 12

8 (0232) 40-09-00, 40-89-29

Кашунін

Рыгор Генадзьевіч

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй чыгуначнага транспарту»

246028, г.Гомель,

вул. Кiрава,131

8 (0232) 60-88-04

Бездарогаў

Аляксандр Уладзіміравіч

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй будаýнiкоý»

246032, г.Гомель,

вул. Малайчука,10

8 (0232) 60-52-93, 60-50-52

Канаплiцкi

Сяргей Георгiевiч

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальны тэхналагiчны лiцэй»

246029, г.Гомель,

пр-т Кастрычнiка, 42

8 (0232) 29-33-22

Горленка

Аляксандр Аляксандравіч

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй прыборабудавання»

246015, г.Гомель,

вул. Лепяшынскага, 5

8 (0232) 60-80-88, 68-25-03

Пракапенка

Мiхаiл Iванавiч

Установа адукацыi «Гомельскi дзяржаýны прафесiянальны шматпрофiльны лiцэй»

246027, г.Гомель,

вул. Лазурная, 24

8 (0232) 43-61-94, 43-50-25

Гусак

Таццяна Адамаýна

 

Установа адукацыi «Добрушскi дзяржаýны прафесiянальны палiтэхнiчны лiцэй»

247050, г.Добруш,

вул. Наберажная, 4

8 (02333) 7-61-60

Васілевіч

Сяргей Вячаслававіч

Установа адукацыi «Мазырскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй геалогii»

247760, г.Мазыр,

бульвар Дружбы, 1

8 (0236) 24-54-45, 22-58-26;

24-54-04 (факс)

Цяцерын

Сяргей Міхайлавіч

Установа адукацыi «Мазырскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй будаýнiкоý»

247760, г.Мазыр, вул. Iнтарнацыянальная, 188

8 (0236) 24-53-83, 24-53-75

Семянiцкi

Сяргей Адамавiч

Установа адукацыi «Жлобiнскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй сферы абслугоýвання»

247210, г.Жлобiн,

Чырвоны праезд, 4

8 (02334) 3-14-64, 2-53-87

Міхальцоў

Леанід Аляксандравіч

Установа адукацыi «Нараýлянскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй»

247802, г.Нароýля,

вул. Макаранка, 2

8 (02355) 4-20-74, 4-20-75

Прэдчанка

Віктар Мікалаевіч

Установа адукацыi «Рэчыцкi дзяржаýны прафесiянальны аграрна-тэхнiчны лiцэй»

247520, Рэчыцкi р-н,

в. Азершчына,

вул. Фрунзе, 41

8 (02340) 7-13-07, 5-74-08

Гутнiкаý

Аляксандр Уладзiмiравiч

Установа адукацыi «Касцюкоýскi дзяржаýны аграрна-тэхнiчны прафесiянальны лiцэй»

246030, г. Гомель,

р.п.Касцюкоýка,

вул. Ламаносава, д. 115

8 (0232) 97-09-90, 97-15-98

Грышан

Юрый Рыгоравiч

Установа адукацыi «Акцябрскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй»

247300, г.п. Акцябрскi, вул.Бумажкова, 5

8 (02357) 5-35-78, 5-31-91

Жукоýскi

Юльян Мiкалаевiч

Установа адукацыi «Жыткавiцкi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй»

247951, г.Жыткавiчы, вучэбны гарадок, 1

8 (02353) 3-44-66, 3-41-66

Iльеня

Наталля Аляксандраýна

Установа адукацыi «Хойнiцкi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй»

247618, г.Хойнiкi,

вул. Калеснiка, 2а

8 (02346) 3-38-11,  3-38-00

Рэдзькiн

Васiль Аляксандравiч

Установа адукацыi «Калiнкавiцкi дзяржаýны прафесiянальны аграрна-тэхнiчны лiцэй»

247710, г.Калiнкавiчы,

вул. 50 год Кастрычнiка, 91

8 (02345) 3-63-72, 3-79-59

Федарук

Мікалай Лазаравіч

Установа адукацыi «Прыбарскi дзяржаýны прафесiянальны аграрна-тэхнiчны лiцэй»

247030, Гомельскi р-н,

н.п. Прыбар, вул.Мiра, 1

8 (0232) 93-82-19,  93-82-48

Лапіцкі

Аляксандр Іванавіч

Установа адукацыi «Чачэрскi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй»

247152, г.Чачэрск, вул. Сялянская, 8

8 (02332) 7-04-06, 7-01-59

В.а. дырэктара

Лапiцкi

Аляксандр Аляксандравiч

Установа адукацыi «Лельчыцкi дзяржаýны прафесiянальны лiцэй»

247841, г.п. Лельчыцы, вул. Савецкая, 103

8 (02356) 5-06-56

Малюк

Сяргей Антонавiч